Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на захист у особи виникає у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.

Ви можете надіслати відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо керівника організації та щодо її посадових осіб.

Всі повідомлення розглядаються уповноваженим з антикорупційної діяльності та передаються працівникам Національного агентства з питань запобігання корупції згідно з вимогами законодавства.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Форма зворотнього зв'язку для повідомлення про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення посадовими особами Держводагентства

Електронна адреса БУВР Південного Бугу для повідомлення про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для повідомлення про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення 0432-52-08-36

 

 

Наші контакти

БУВР Південного Бугу

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7

тел./факс (0432) 52-09-00

 

e-mail: buvr.vn@gmail.com

гаряча лінія: 67-20-01

Ми в соцмережах: 

  

м. Вінниця 2024. Розробка сайту - студія «Webhit»