До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну! 

Детальніше...

Працівники БУВР Південного Бугу провели прибирання берегів річок, приурочене Дню Чистих Берегів!

Детальніше...

7 вересня відбулось засідання технічної ради БУВР Південного Бугу на якому було розглянуто:

Детальніше...

10 липня відбулась службова нарада під головуванням начальника БУВР Південного Бугу Іллі Дяконовича.

Детальніше...

19 травня працівники БУВР Південного Бугу провели прибирання берегової лінії Південного Бугу. Толоку провели поряд з вул. Євгена Коновальця.

Детальніше...

Минулого тижня фахівці Управління взяли участь в онлайн заняттях, що проводилися Вінницьким регіональним центром підвищення кваліфікації.

Детальніше...

10 травня відбувся комунікаційний тренінг у Вінниці, який був спрямований на представників водоканалів, обласних військових адміністрацій та регіональних офісів водних ресурсів басейну Південного Бугу.

Детальніше...

З нагоди відзначення дня Південного Бугу, Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг оголошує фотоконкурс «Мальовничі пейзажі басейну річки Південний Буг».

Детальніше...

Мета Всесвітнього дня водних ресурсів 2023 року – закликати людей: «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі»!

Детальніше...

У басейні річки Південний Буг спостереження здійснювалось по 49 пунктах моніторингу (з 50 передбачених Програмою).

Детальніше...

Цього року Всесвітній день води пройде під гаслом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі» і буде спрямований на вирішення проблем із водопостачанням та якістю води, яку споживає людство.

Детальніше...

День Державного Герба України є одним з найважливіших державних свят в Україні. Він святкується щорічно 19 лютого з метою вшанування символу державності країни та її історичного минулого.

Детальніше...

Минулого тижня відбулась службова нарада під головуванням начальника БУВР Південного Бугу Іллі Дяконовича. У нараді взяли участь начальники відділів, служб та фахівці Управління.

Детальніше...

Басейнова рада Південного Бугу підбила підсумки 2022 року, а також визначила стратегію дій та затвердила план роботи на 2023 рік.

Детальніше...

31 жовтня 2022 р. відбулась службова нарада фахівців БУВР Південного Бугу під керівництвом начальника Управління Іллі Дяконовича.

Детальніше...

Вітаємо всіх захисників і захисниць України, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу з вами Перемогу!

Детальніше...

На базі потужностей однієї з наших експлуатаційних дільниць розгорнуто центр ремонту автомобілів.

Детальніше...

У рамках Всесвітнього дня прибирання та з нагоди Міжнародного дня чистих берегів фахівці БУВР Південного Бугу прибрали територію біля річки Тяжилівка.

Детальніше...

25 серпня 2022 року у форматі відеоконференції проведено засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ, водогосподарських систем басейну річки Південний Буг на осінній та зимовий періоди  2022 - 2023 років.

Детальніше...

Для забезпечення стабільної роботи насосних станцій у поливний період машиністами Тростянчикської зрошувальної системи Тульчинської ЕД було проведено технічне обслуговування насосно-силового обладнання та комутаційного електрообладнання.

Детальніше...

23 липня сталася аварійна ситуація у зв'язку з проривом трубопроводу на Мкр., ПК-12 Тростянчикської зрошувальної системи Тульчинської ЕД.

Детальніше...

24 червня відбулось одинадцяте засідання басейнової ради Південного Бугу у форматі відео конференції.

Детальніше...

25 червня в Басейновому управлінні водних ресурсів річки Південний Буг відбулась робоча зустріч: «Стан аквакультури в областях України та шляхи розвитку».

Детальніше...

Сьогодні фахівці Управління взяли участь у зустрічі робочої групи за темою «Природоорієнтовані рішення у водному господарстві: цікаві світові практики та шляхи впровадження».

Детальніше...

24 травня фахівці БУВР Південного Бугу взяли участь в онлайн-конференції «Плани управління річковим басейном – інструмент для досягнення доброго стану вод: Досвід Республіки Польща».

Детальніше...

22 травня ми відзначаємо день нашої величної річки (однієї з найбільших водних артерій України) – Південного Бугу.

Детальніше...

20 травня працівники БУВР Південного Бугу провели толоку на березі Південного Бугу

Детальніше...

Сьогодні Україна відзначає надзвичайний та особливий день.  Колектив БУВР Південного Бугу вітає всіх з чудовим святом, святом барвистої української культури – з Днем вишиванки.

Детальніше...

Наші контакти

БУВР Південного Бугу

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7

тел./факс (0432) 52-09-00

 

e-mail: buvr.vn@gmail.com

гаряча лінія: 67-20-01

Ми в соцмережах: 

  

м. Вінниця 2023. Розробка сайту - студія «Webhit»