Чергове засідання басейнової ради Південного Бугу відбудеться 25 червня об 11.00 (реєстрація з 10.30) у форматі відеоконференції  у Google Meet з дотриманням умов воєнного стану.

Детальніше...

 

21 березня 2024 року відбудеться захід з публічного громадського обговорення проєкту ПУРБ Південного Бугу 2025-2030.

Детальніше...

27 лютого 2024 року у форматі відеоконференції проведено засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ, водогосподарських систем басейну  річки Південний Буг на час пропуску весняного водопілля  та на весняно-літній періоди 2024 року.

Детальніше...

12.10.2023 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» від 20.09.2023 №3384-IX.

Детальніше...

Сьогодні відбулося перше засідання Басейнової ради Південного Бугу в оновленому складі. Під час  засідання було затверджено План роботи та завдання басейнової ради на 2024 рік.

Детальніше...

Минулого тижня відбулась нарада з начальниками відділів, експлуатаційних дільниць, служб та водокористувачами щодо нового поливного сезону 2024 року.

Детальніше...

Прийом звітів триває з 1 січня до 1 лютого 2024 року в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Портал Дія» або Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України.

Детальніше...

20 грудня 2023 року ухвалено новий персональний склад басейнової ради Південного Бугу на період 2023-2028 роки. Відповідне рішення прийнято на установчих зборах заінтересованих сторін.

Детальніше...

Лабораторія моніторингу вод та грунтів Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг продовжує моніторинг поверхневих вод у басейні річки Південний Буг.

Детальніше...

20 грудня 2023 року об 11:00 відбудуться установчі збори заінтересованих сторін щодо формування нового складу басейнової ради Південного Бугу.

Детальніше...

30 листопада 2023 року представники БУВР Південного Бугу прийняли участь в установчих зборах заінтересованих сторін з питань формування нового складу Басейнової ради річки Дністер на 2023-2028 рр.

Детальніше...

Державне агентство водних ресурсів України розпочало процес оновлення персонального складу Басейнової ради Південного Бугу.

Детальніше...

24 жовтня начальник БУВР Південного Бугу Ілля Дяконович і заступник начальника Управління Євген Турченко взяли участь у засіданні членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Детальніше...

Відбувся черговий відбір проб у вересні для встановлення  стану  масивів поверхневих вод у басейні р. Південний Буг.

Детальніше...

19 жовтня відбулася робоча зустріч фахівців БУВР Південного Бугу з представниками Інституту розвитку міст, відділу з охорони довкілля та моніторингу якості атмосферного повітря Вінницької міської ради та Департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради.

Детальніше...

4 жовтня керівництво та фахівці БУВР Південного Бугу взяли участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування.

Детальніше...

До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну! 

Детальніше...

Працівники БУВР Південного Бугу провели прибирання берегів річок, приурочене Дню Чистих Берегів!

Детальніше...

7 вересня відбулось засідання технічної ради БУВР Південного Бугу на якому було розглянуто:

Детальніше...

10 липня відбулась службова нарада під головуванням начальника БУВР Південного Бугу Іллі Дяконовича.

Детальніше...

19 травня працівники БУВР Південного Бугу провели прибирання берегової лінії Південного Бугу. Толоку провели поряд з вул. Євгена Коновальця.

Детальніше...

Минулого тижня фахівці Управління взяли участь в онлайн заняттях, що проводилися Вінницьким регіональним центром підвищення кваліфікації.

Детальніше...

10 травня відбувся комунікаційний тренінг у Вінниці, який був спрямований на представників водоканалів, обласних військових адміністрацій та регіональних офісів водних ресурсів басейну Південного Бугу.

Детальніше...

З нагоди відзначення дня Південного Бугу, Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг оголошує фотоконкурс «Мальовничі пейзажі басейну річки Південний Буг».

Детальніше...

Мета Всесвітнього дня водних ресурсів 2023 року – закликати людей: «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі»!

Детальніше...

У басейні річки Південний Буг спостереження здійснювалось по 49 пунктах моніторингу (з 50 передбачених Програмою).

Детальніше...

Цього року Всесвітній день води пройде під гаслом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі» і буде спрямований на вирішення проблем із водопостачанням та якістю води, яку споживає людство.

Детальніше...

День Державного Герба України є одним з найважливіших державних свят в Україні. Він святкується щорічно 19 лютого з метою вшанування символу державності країни та її історичного минулого.

Детальніше...

Наші контакти

БУВР Південного Бугу

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7

тел./факс (0432) 52-09-00

 

e-mail: buvr.vn@gmail.com

гаряча лінія: 67-20-01

Ми в соцмережах: 

  

м. Вінниця 2024. Розробка сайту - студія «Webhit»