За даними обласних Гідрометеоцентрів на території басейну річки Південний Буг протягом минулого тижня переважала тепла, іноді спекотна погода, місцями проходили  зливові дощі.  Кількість опадів за тиждень склала: у верхній частині басейну 48мм, середній  12-27 мм,  у нижній - 21 мм. Денна температура повітря  коливалась в межах 25…32о тепла,  нічна температура від  14…19 о тепла.

Детальніше...

Конституція для кожної країни – це як паспорт для держави, як паспорт для кожного громадянина. І якщо ми поважаємо себе, свій народ, свою мову і культуру, то це означає, що ми маємо поважати й державне законодавство.

Детальніше...

25-27 червня, в результаті проходження високого дощового паводку на Дністрі і утриманні  скидів із Дністровської ГЕС 2000 – 2050 м3/с.

Детальніше...

БУВР Південного Бугу інформує, що рішенням робочої групи Міжвідомчої комісії по узгодженню режиму роботи Дністровського водосховища щодо пропуску дощового паводку, яке відбулося 23.06.2020, протягом другої половини доби 23 червня та упродовж 24 червня, вирішено встановити середньодобовий скид із Дністровської ГЕС витратою 1400 м3/с.

Детальніше...

На адресу Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг надійшло повідомлення від мешканців смт Стрижавка Вінницького району щодо здохлої риби в районі Коло-Михайлівки. Спеціалістами басейнової лабораторії моніторингу вод та грунтів Управління 15 червня проведено відбір двох проб води для визначення вмісту забруднюючих речовин.

Детальніше...

5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається одним з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно відзначається в більш ніж 100 країнах світу.

Детальніше...

22 травня ми відзначаємо день нашої величної річки (однієї з найбільших водних артерій України) – Південного Бугу.

Детальніше...

Зовсім скоро відбудеться два чудових свята. 21 травня в Україні святкують День Вишиванки, а 22 травня - День Південного Бугу.

Детальніше...

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Детальніше...

Підтримка водних об’єктів у нормальному технічному стані є важливою функцією БУВР Південного Бугу. І не зважаючи на карантинні обмеження проектна група Управління продовжує виконання своїх обов’язків, дотримуючись санітарних норм.

Детальніше...

Дністровське басейнове управління водних ресурсів оголошує про старт ХІІ Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра» під девізом «Клімат змінюється – Дністер завжди з нами!»

Детальніше...

Щороку, 28 квітня, в Україні відзначається День охорони праці, затверджений Указом Президента України від 18.08 2006 № 684/2006.

Цього року всесвітня пандемія Covid-19 внесла свої корективи у всі процеси суспільного життя країни, зумовила спрямування всіх зусиль на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Тому День охорони праці – 2020 відбувається під гаслом “Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя”.

Детальніше...

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС.

Детальніше...

Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети.

Детальніше...

Охорона навколишнього середовища - одне із найбільш актуальних питань. Ця проблема стосується кожної людини. Щоб нагадати суспільству про необхідність збереження природи і атмосфери, було засновано відповідне свято.

Детальніше...

Фахівцями лабораторії було дотримано всі необхідні санітарно-гігієнічні вимоги, рекомендовані Урядом під час карантину.

Детальніше...

БУВР Південного Бугу продовжує підготовку зрошувальних систем до вегетаційного періоду.

Детальніше...

Усі ми з нетерпінням чекаємо кінця карантину, а проектна група БУВР Південного Бугу, дотримуючись санітарних рекомендацій, виконує свою роботу.

Детальніше...

ГОДИНА ЗЕМЛІ - це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів.

Детальніше...

Всесвітній день водних ресурсів проходить щорічно з 22 березня 1993 року, - щорічний захід Організації Об'єднаних Націй, присвячений значенню прісної води.

Детальніше...

Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг продовжує виконувати свої функції і переходить на дистанційний режим роботи.

Детальніше...

11 березня провідний хімік БУВР Південного Бугу, Брилянт Наталя Василівна, провела лекцію на тему: «Вода та зміни клімату – прискорення дій» серед учнів 2-3 класів, Літинської загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ст№1КЗ.

Детальніше...

Благодійна організація “Благодійний Фонд “Відповідальні Земляни” запрошує до участі в міжнародній освітній програмі “Діти Створюють Країну”.

Детальніше...

Начальник БУВР Південного Бугу Андрій Магера взяв участь у програмі «На часі» телеканалу «ВІТА». Основною темою ефіру було питання очищення Південного Бугу.

Детальніше...

27 лютого у актовій залі Інституту кормів відбулось чергове засідання екологічного клубу «День Х». Темою засідання стала загроза засухи у весняно-літній період 2020 року, прогнози і мінімізація ризиків.

Детальніше...

Провідним гідротехніком відділу ведення водного кадастру та моніторингу вод Уладовською А. С. проведено тематичну лекцію на тему: «Вода та зміни клімату – прискорення дій» з нагоди Всесвітнього (міжнародного) дня водних ресурсів.

Детальніше...

Важливим аспектом ефективної роботи з профілактики травматизму є активна підготовка та навчання працівників з питань охорони праці.

Детальніше...

Наші контакти

БУВР Південного Бугу

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7

тел./факс (0432) 52-09-00

 

e-mail: buvr.vn@gmail.com

гаряча лінія: 67-20-01

Ми в соцмережах: 

  

м. Вінниця 2020. Розробка сайту - студія «Webhit»