Щороку, 28 квітня, в Україні відзначається День охорони праці, затверджений Указом Президента України від 18.08 2006 № 684/2006.

Цього року всесвітня пандемія Covid-19 внесла свої корективи у всі процеси суспільного життя країни, зумовила спрямування всіх зусиль на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Тому День охорони праці – 2020 відбувається під гаслом “Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя”.

В умовах глобальної епідемії коронавірусу, для запобігання поширенню інфекції та захисту здоров’я, наголошуємо на важливості забезпечення нагальних профілактичних та протиепідемічних заходів, таких як: уникнення особистих зустрічей, віддаючи перевагу телефонним дзвінкам, електронній пошті або віртуальним зустрічам, забезпечення фізичного дистанціювання на відстань не менше 2 метрів від інших осіб, дотримання належної гігієни рук (ретельне миття милом з водою, дезінфекції антисептиками), застосування відповідних масок для обличчя, у разі серйозного погіршення здоров’я, зокрема затрудненого дихання, рекомендуємо терміново звернутися до лікаря або місцевого медичного закладу і повідомити про свої поїздки останнім часом та симптоми.

Закликаємо всіх дотримуватися порад для захисту від нової коронавірусної інфекції,  з метою захисту та збереження власного життя і здоров’я, та життя і здоров’я своїх близьких.

Перегляньте за посиланням відео «Зупинимо пандемію безпека і здоров'я на роботі зможуть врятувати життя»

https://youtu.be/6D7-hykGzKM

 

Наші контакти

БУВР Південного Бугу

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7

тел./факс (0432) 52-09-00

 

e-mail: buvr.vn@gmail.com

гаряча лінія: 67-20-01

Ми в соцмережах: 

  

м. Вінниця 2020. Розробка сайту - студія «Webhit»