Характеристика сучасного водокористування по Вінницькій області у 2019 році

Функціонування людського суспільства неможливе без використання водних ресурсів, які значною мірою визначають можливості розвитку промисловості, сільського господарства, розташування населених пунктів. В зв'язку з цим, для досягнення цілі покращення екологічного статусу басейнів   р. Південний Буг, р. Дністер та р. Дніпро в межах області та його наступного збереження разом з екологічними мають використовуватись економічні інструменти, основоположні принципи яких містяться у Статтях 5 та 9 Водної рамкової директиви.

Ознайомитись детальніше.

Економічний аналіз водокористування у 2019 році

Важлива особливість басейну Південного Бугу його енергетичний потенціал. Електричної енергії тут виробляється більше, ніж споживається. Найбільшим виробником електроенергії в басейні Південного Бугу є Південноукраїнська АЕС на Миколаївщині. Другим найбільшим виробником електроенергії в басейні Південного Бугу є Ладижинська ТЕС на Вінниччині. Крім того, в басейні Південного Бугу побудовані й працюють каскади невеликих гідроелектростанцій.

Ознайомитись детальніше.

Основні антропогенні впливи на кількісний та якісний стан поверхневих і підземних вод, у тому числі точкових джерел у 2019 році

Відповідно до вимог ВРД, держави - члени повинні виявити всі значні антропогенні впливи на статус поверхневих вод і оцінити вразливість поверхневих вод до цих впливів. Оцінка антропогенних впливів на поверхневі водні тіла повинна бути підтверджена моніторингом, за допомогою якого розробляють реєстр точкових джерел забруднення та реєстр скиду забруднюючих речовин річкового басейну.

Ознайомитись детальніше.

Наші контакти

БУВР Південного Бугу

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7

тел./факс (0432) 52-09-00

 

e-mail: buvr.vn@gmail.com

гаряча лінія: 67-20-01

Ми в соцмережах: 

  

м. Вінниця 2020. Розробка сайту - студія «Webhit»