2 березня 2021 року у форматі відеоконференції проведено засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи основних водосховищ басейну річки Південний Буг на період пропуску весняного водопілля та на літній період 2021 року.

Нарада відбулася за участю представників регіональних офісів водних ресурсів, розташованих в басейні р. Південний Буг, Департаментів агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрацій, управлінь цивільного захисту облдержадміністрацій, управлінь охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства,  КП «Вінницяоблводоканал», Вінницького обласного центру з гідрометеорології, енергетичних компаній.

Під час зазначеного засідання було проведено аналіз проходження весняної повені та літньо-осінньої межені у 2020 році в басейні Південного Бугу, розглянуто гідрометеорологічні умови формування весняного водопілля в басейні річки Південний Буг на 2021 рік.

За результатами засідання узгоджено режими роботи водосховищ району басейну річки Південний Буг на час пропуску весняного водопілля  та на літній період 2021 року.

Наші контакти

БУВР Південного Бугу

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7

тел./факс (0432) 52-09-00

 

e-mail: buvr.vn@gmail.com

гаряча лінія: 67-20-01

Ми в соцмережах: 

  

м. Вінниця 2024. Розробка сайту - студія «Webhit»